• info@dogutelmetal.com.tr
  • 0 (212) 450 06 75

HAKKIMIZDA

Kalıp ve imalat sektörünün ana girdilerinden ilk sırayı oluşturan tel ve metal malzemelerin ithalat ve ticaretini çeyrek yüzyılı aşkın tecrübesiyle yürüten firmamız DOĞU TEL METAL ; özellikle son yıllarda gerek ürün yelpazesi ve gerekse hizmet anlayışında önemli atılımlara imza atmıştır.

Firmamız; öncelikle sektörün girdi ihtiyaçlarına ve kalite beklentilerine uyumlu düzenleme ve değişiklikleri hayata geçirme konusunda, gittikçe artan iş hacmiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın temel felsefesi; gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve bu sorumlulukta çalışmaktır.
Takım çeliklerinde; özellikle son yıllarda kaydedilen üretim ve metalurjik dizayn gelişmelerin zamanında eksiksiz ve sürekli izlenerek kalıpçılık sektörümüze tanıtılması ve sunumu ,sektörde kullanılan metal malzemelerin doğru seçimi ve maliyetler açısından alternatif çelik önerileri ve tüm bu konuları kapsayan teknik destek faaliyetleri, DOĞU TEL METAL  ailesi olarak geliştirmeye devam edeceğimiz temel hususlar olacaktır.

Güncellediğimiz ürün kataloğumuzun;stoklarımız ve ürün çeşitlerimiz konusunda fikir vermesi yanında;gerek metal seçimi ve gerekse ihtiyaç duyulan temel teknik konularda kullanıcı ve müşterilerimize faydalı olacağını umut eder,ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik konuda,DOĞU TEL METAL olarak çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bir kez daha saygıyla hatırlatırız.

Misyonumuz

Yenilikçi tasarım çözümlerimiz ve güvenilirliğimiz ile tüm paydaşlarımız için kalıcı ve yüksek değer yaratmak. Güçlü Temellerimiz,Güçlü yerli ana ortaklık yapısı,Sağlam üretim yapısı,Nitelikli insan kaynağı, Kalıcı ve yaygın tasarım tabanı, Çeşitlendirilmiş ve sürdürülebilir ülkemiz için üretim, Müşteri deneyimi ve memnuniyeti açısından Türkiye'nin en iyi tel ve metal imalatçısı olmak,Tüm kanallarda üstün müşteri deneyimi sağlamak,Yenilikçi çözümlerle müşteriye sunulan değeri artırmak.

Vizyonumuz

Türkiye’yi geleceğe taşıyan öncü tel,metal üreticisi olmak.